Ha nem akarsz lemaradni:

Értesülj a legfrissebb történetekről első kézből ott, ahol akarod!

BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
Legfrissebb történetek:
<br /> Szivárog a kukid, mondta Ádám mosolyogva, miközben az ujjával letörölte az előválladékot,...
A végtelen unalmas munka közben elkalandoztak a gondolataim és minduntalan Gabika járt az...
Gábor az újságíró sikeresen beleszeret egy luxusprostiba.
A történet betyárok ról folytása
Eredeti történet: CFNM oder Nackt im Damenclub .... Szerző: caliban66 .... Literotica; 2023...
Friss hozzászólások
Ftamas: Nem vagyok homofób, csak rendm...
2026-03-26 16:34
Btfetish: Keresem azt a hölgyet vagy pár...
2026-03-24 23:40
The reál Kagemusha: Komolyan, aki ezeket a kívánsá...
2026-03-21 14:27
laliboy: Egy kellemes találkozó nekem i...
2026-03-17 19:51
laliboy: Egy kellemes találkozó nekem i...
2026-03-17 19:49
Legnépszerűbb írások:
pff
Barbara, Kedves!<br /> A villamoson láttam meg a nevetésedet, mintha csak Te lennél, akkor...
Legnépszerűbb szerzők:

Én, Peter Morrison

1.

A halott az ágyon feküdt. Furcsa kicsavart testtartást vett fel, mint aki épp most ébred, és nyújtózik. A függönyök szorosan összehúzva. A félhomályban sejtelmes alakokat vettek fel a tárgyak. Eltettem a fegyverem. Tudtam, hogy nincs más rajtam kívül a házban. Lassan felvettem a telefonkagylót és tárcsáztam a jól ismert számot.
- Rendőrség!?
- Egy gyilkosságot szeretnék bejelenteni, Park Road 125.
- Kérem, adja meg a nevét!
- Peter Morrison.
- Kérem, ne mozduljon el a helyszínről, Mr. Morrison.
- Rendben, - és letettem a kagylót.
Két golyót kapott, egyet a mellkasába, és egyet a fejébe. Fél órája történhetett, mert a vér még nem alvadt meg teljesen. Jól ismeretem az áldozatot, Tonyt. Piti csaló volt, aki tiltott fogadásokat bonyolított le, emellett besúgóként is tevékenykedett időnként, és ezek mellett gyermekkori jóbarátom. A pisztolya kicsúszott a kezéből, és a szőnyegen hevert. Közelebb hajolva megéreztem rajta, hogy nemrég használták. Az íróasztalához léptem. A fiókok kihúzgálva, a papírok szanaszét hevertek. A szemetest is kiborították, látszott hogy kerestek valamit. Megérkeztek a rendőrök, és elözönlötték a helyiséget. Az egyik félrehívott:
- Ön értesítette a rendőrséget?
- Igen.
- Kérem, igazolja magát.
Átadtam a tárcámat az igazolványommal és a fegyverviselési engedéllyel. Ránézett és visszaadta.
- Tehát Ön Peter Morrison magánnyomozó.
- Igen.
- Ha szabadna kérdeznem, mit keresett az elhunyt lakásán?
- Épp egy ügyön dolgozom, és ezzel kapcsolatban szerettem volna kérdezni valamit Tonytól.
- Mi lett volna ez a kérdés?
- Sajnálom, de ezt nem árulhatom el.
- Azért próbálja, meg különben gyilkosság alapos gyanújával könnyen börtönbe kerülhet.
- Ne fenyegessen, mert rajta fog veszteni.
- Fiúk, vigyétek be az irodámba, ha nem engedelmeskedne, bilincseljétek meg.
- Ahogy gondolja. Viszont látásra.
- Hamarabb, mint gondolná.
Bevittek, nem ellenkeztem.
Hasonló történetek
5046
Nyolc körül hirtelen kialudtak a fények a környéken. Általános áramszünet volt. Moretti döbbenten hallgatta a semmit a fülhallgatóból. Rájött, hogy rettenetesen átverték. Kivágta a kocsi ajtaját, és rohant fel a megfigyelt lakásba. A sötét, ismeretlen lépcsőházban kétszer is felbukott, mire a másodikra ért. A lakásban talált másodkulcs alapján készített kulccsal bement. Sejtelme beigazolódott...
4871
Aztán belépett a Rózsaablakba. Tíz lány képét rakta maga elé. Sorban nézte meg az adataikat. Kettő kiesett, mert nem közölte a címét. Három, mert már nem volt szűz. Maradt öt. Nézte, nézte őket, aztán egy tizenhat éves, hosszú szőke hajú lányt választott. Belépett a topikjába és a privát fórumba begépelte:
- Szia Flower, itt Apát. Ott vagy? – elküldte az üzenetet, és várt...
Hozzászólások
További hozzászólások »
Kukac911 ·
Hát gyorsan beleugrottál a történetbe. Tetszik is,meg nem is. Ahogy irsz,az tetszik,bár ennyiből nemtudom emgállapítani. Viszont az nagyon nem tetszik,hogy szinte el se kezdödik a történet,és már vége van!
Sírrabló ·
Tehát, a stílust Raymond Chandlertől "tanultam" bár nem vagyok túl jó tanítvány. Ha nem haragszotok meg nagyon apródonként adagolom, és így folyamatosan tudom leadni a részleteket. Ja és a sztori még nincs készen szal kell egy kis idő, hogy megírjam azt a befejező 200 oldalt :innocent:

BURGONYA ·
CHANDLER!!! KIRÁLY !!! MIK VANNAK!!! :angry: :rage: :angry:

AmandaAdmin ·
Kedves Felhasználók! A tortenetek csapata új társkereső oldalt indított. Ismerkedés meleg férfiaknak: WWW.BOYSXX.SITE Ismerkedés heteroszexuálisoknak: WWW.TEENSFK.SITE Ezer erotikus történetet gyűjtenek össze ott, vannak ismeretségek és kommunikáció. Meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon. Az ingyenes regisztráció továbbra is nyitva áll

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem akarsz lemaradni: