Ha nem akarsz lemaradni:

Értesülj a legfrissebb történetekről első kézből ott, ahol akarod!

BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
Legfrissebb történetek:
Gini becsukta az osztálynaplót, és kinézett az ablakon, úgy, ahogy csak a matektanárok tudnak....
Gini a vörös bundával rendelkező róka egy padon ült és nyomkodta a mobiltelefonját. Az északi...
Helga karjai és lábai fokozatosan elzsibbadtak. Az eszköz azonban megtartotta és szabad hozzáférést...
A lábait a mellkasának nyomta és bokáit a vállára vette. A lány zihált és a kis szünetet kihasználva...
A formás bölcsészlány lassan odasétált, majd ráhajolt az állványra. A popsija a levegőbe emelkedett....
Friss hozzászólások
Gábor Szilágyi: Lesz folytatása?
2026-05-08 19:50
Nagymakkos: Fosva okádás az egész
2026-05-06 11:50
CRonaldo: Várom a folytatásokat!
2026-05-05 13:22
wisnia: Elmegy egynek.
2026-05-04 09:40
wisnia: Nem egy magával ragadó írás.
2026-05-04 09:39
Legnépszerűbb írások:
pff
Barbara, Kedves!<br /> A villamoson láttam meg a nevetésedet, mintha csak Te lennél, akkor...
Legnépszerűbb szerzők:

Szabadság

Szabadság
 
Sokszor mondják, hogy a kapáló néniben több a bölcsesség mint az egyetemi professzorban. Mert egyszerűbb elveket vall az életről, mint a professzor aki kutat, stb és bonyolult amit gondol, csinál. Ezt én nem hiszem el, hogy a kapáló néni bölcsebb, mert ő vasárnaponként elmegy a templomba és mint a kacsa a nokedlit benyel ott mindent. Nála pokol van, aki rövid szoknyát vesz fel pokolra jut. Vagy túlzottan kivágott ruhát vesz fel, pokolra jut. Vagy nő létére kocsmába megy ő is pokolra jut. A parasztok körében ilyen íratlan törvények vannak napjainkban is.
 
Az élet bonyolult tehát, bonyolultan kell gondolkodni, ez a jó.
 
A tudományoknak mint zászlós hajók kell vezetni az emberiséget. Ez a jó.
 
Mit látunk napjainkban? Vannak csoportosulások, nem írom le, hogy milyen elveket vallanak, és hova vezetnek azok. Nem akarok csúnya dolgokat írni ide.
 
A társadalom tudományok vezessenek bennünket, tehát okos emberek több 1000 év alatt rájöttek, hogy milyen a működőképes társadalmi modell, ezt kell követni.
 
Legyünk szabadok! Ne kövessük a kapáló nénik elnyomó elveit ezt vallom! De a tudományokkal karöltve legyünk szabadok!
Hasonló történetek
2764
Olyan könnyű volt Téged megszeretni.
2376
*ring* *ring* *ring* majd csönd, mint minden egyes nap. Reggel van, tudod te is mint mindenki, érzed hogy nem akarod.
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem akarsz lemaradni: