Ha nem akarsz lemaradni:

Értesülj a legfrissebb történetekről első kézből ott, ahol akarod!

BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
Legfrissebb történetek:
A fiú egy durva rántással felhúzta az anyagot, és a nő mellei szabadon lendültek elő. Erik...
Jánosnak az orgazdának egy rendkívül esemény megváltoztatja addigi bűnös életét.
Gyülekeztek a fellegek mint a B közép a focimeccs előtt. Egy villám belecsapott egy kiskutyába....
Isabelle az egykori sztriptíztáncosnő zsaroló levelet kap.A zsaroló azt követeli egy éjszakát...
Egy a halálon is átívelő barátság története.
Friss hozzászólások
pacman: ennek így, a folytatás nélkül...
2025-11-06 10:30
HentaiG: Szerintem meg jók a történetei...
2025-11-05 16:24
Pavlov: Sajnos az igényes megfogalmazá...
2025-11-05 13:14
HentaiG: Nem,ez épp erős középszerű. Ki...
2025-11-05 12:33
Pavlov: "Nekem ez a erős középszerű po...
2025-11-05 08:57
Legnépszerűbb írások:
pff
Barbara, Kedves!<br /> A villamoson láttam meg a nevetésedet, mintha csak Te lennél, akkor...
Legnépszerűbb szerzők:

Buli után...

Én egy 17 éves srác vagyok rövid fekete hajjal. Egyszer egy jó házibuli után történt, hogy miközben hazafelé bandukoltam találkoztam egy másik bulis csajjal aki alig látott a részegségtől.

Fel akart szállni a motorjára, de inkább nem engedtem. Nem élveztem volna a látványt, ahogy elgázolják. Szóval maradásra bírtam, hogy várjon itt amíg nem jön a taxi. A csaj tetszet, rövid kis szoknyában volt és eléggé hiányos fölső pólóban, miközben visszaindultunk a bulihoz, hogy taxit hívjunk a csaj elkezdett simogatni. Én nem zavartattam magam aztán hirtelen lerántott a földre és elkezdte lehúzni a sliccem pár pillanatig ellenkeztem, aztán belegondoltam - mi bajom is lehetne?

Hagytam csináljon amit akar. Lehúzta a gatyám és a fölsőmet én meg az ő ruháit, elkezdte simogatni a vesszőm, azután bekapta. Én nagyon élveztem a dolgot. Azután abbahagyta, rám ült, és én meg beraktam. Ment a móka jó ideig több pozícióban aztán arra vett rá, hogy kinyaljam, hát engedtem ennyit már csak megérdemel :-)) Azután újra belekezdtünk a rendes szexbe furcsa volt szabad ég alatt a földön csinálni, az elején kicsit zavart de ilyenkor már észre sem vettem.

Én még nem mentem el elég jól bírtam, ő viszont marhára élvezte az biztos (én is). Aztán belekezdtünk egyfajta ,,kutya pózba" nah ezt élveztem szinte a legjobban, és itt mentem el. Ezután még csináltuk egy 15 percig, és ő is elment szerintem másodszorra. Ezután felkeltünk és egy kis fészkelődés után újra elindultunk. Furcsa volt a lány, valahogy komolyabb lett (gondolom, kezdte érezni a sok pia hatását), de közben látszott rajta, hogy élvezte. Odaértünk a házig, a buliból már csak pár kifeküdt ember maradt semmi más. Megkerestük a telefont, és hívtunk neki taxit.

Ültünk még ott egy ideig és nekem ekkor jutott eszembe, hogy nem is védekeztünk, megkérdeztem hogy talán ő szedett e valamit, most már fájó fejjel válaszolta hogy szedett fogamzás gátlót, és erre én megnyugodtam, a taxi sajnos lassan jött és mi meg elaludtunk. A taxival nem tudom mi lett, annyira emlékszem még, hogy a rendőrség ébresztett minket.

Hát ez volt az én sztorim, a csajjal ma is tartom a kapcsolatot bár szeretkezni csak akkor egyszer tettük.
Hasonló történetek
32484
Bezárta az ajtót és a kis polóját már vette is le, de már azon keresztül is jól látszott a melle, mert melltartó nem volt rajta. Olyan édes feszes mellei voltak, kis barna mellbimbói, csak az ölembe ült és már a nyelve a számba volt, ahogy elkezdtem masszírozni a kis mellet, a kis bimbója már olyan kemény volt, hogy már szúrt, hehe.
24549
Olyan őrült szenvedély lett rajtunk urrá, hogy letéptük egymásról a ruhát, és vadul csókolgattuk a másik testét. Becsúszott a lábaim közé, és a forró lucskos kis szűk puncimat csókolgatta. Nagyon imádom a fürge nyelvét. Jól megszopogatta a csiklómat majd ügyesen dugdosta a nyelvét a szűk kis lyukamba. Ezt addig csinálta míg a kélytől szédülve megnem feszült mindem izmom...
Hozzászólások
Mellesleg ·
Mellesleg mi a véleményetek erröl a történetröl?

Padre ·
szerintem émg asse igaz hogy 17éves vagy bazze

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem akarsz lemaradni: