Ha nem akarsz lemaradni:

Értesülj a legfrissebb történetekről első kézből ott, ahol akarod!

BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
Friss hozzászólások
Valahogy02: Szia.Írtam emailt.
2025-11-03 13:43
Pavlov: Bekezdések hiánya, magyartalan...
2025-11-03 08:04
Pavlov: A lábfetisisztáknak ez bizonyá...
2025-11-03 08:04
Pavlov: Posztolás előtt ki kéne nyomta...
2025-11-03 08:03
Pavlov: Kicsit pornós Barátok közt fee...
2025-11-03 07:52
Legnépszerűbb írások:
pff
Barbara, Kedves!<br /> A villamoson láttam meg a nevetésedet, mintha csak Te lennél, akkor...
Legnépszerűbb szerzők:

Tűzmadár adatai

Neve:
Tűzmadár
E-mail címe:
Nem publikus
Tűzmadár összes beküldött történetének megtekintése »
Tűzmadár
Írásai 13 174
2481
Három részletet mutatok be egy kisregényből, amelyhez előolvasót keresek. Az előolvasó elolvassa a művet, jelzi a hibákat, és javítási javaslatot tesz. Fizetni nem tudok érte, de cserébe én is véleményezem az előolvasó írását.
2782
Csődtömeg. Mérte végig tűnődve a köztudottan jó emberismerő igazgató az előtte álló idegent. Az idős férfin molyirtó illatú kopott, leporolt öltöny lötyögött, nadrágjának duplára vasalt éle megtört a térdénél. Lábán bőrtalpú cipő fénylett a vastag boksz alatt, kérdés, miképp maradt fenn a Horthy korszak óta. Az igazgató úgy vélte, ha a férfi megmutatná a talpát, talán a kopott faszögek végeit is látná.
2780
Egy honlapon időnként írástechnikai gyakorlatokat adnak az írni szándékozóknak. Az én megoldásaimat osztom meg veletek.

4967
Beléptem, de nem vettek észre. Egész életemben soha nem vettek észre. Az asztalra helyeztem a jegyzeteimet, kihúztam a széket, leültem. A baloldali padsor második padjában helyet foglaló leány rám nézett, felkiáltott.
2718
Több mint háromszáz éve történt. Nem volt, aki feljegyezze, már csak az öreg mesemondók emlékeznek rá…
2777
Több mint háromszáz éve történt. Nem volt, aki feljegyezze, már csak az öreg mesemondók emlékeznek rá…
3265
Több mint háromszáz éve történt. Nem volt, aki feljegyezze, már csak az öreg mesemondók emlékeznek rá…
3056
Több mint háromszáz éve történt. Nem volt, aki feljegyezze, már csak az öreg mesemondók emlékeznek rá…
3669
Részlet a Kósza utak legendája c. kisregényből

2856
Részlet a Kósza utak legendája c. kisregényből.
A trónját és testőrbatárját elveszített Aceras király menekülésre kényszerült. Útjának egy részlete olvasható itt.