Téma: Utólagos korrigálás
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / kukulkán
2008-09-11 06:25:38
kellene egy olyan lehetőséget teremteni, amelyben a hsz-elő, és a művét felrakó redelkezik azzal a korrekciós joggal, mellyel az elütéseit, hibáit utólag javítani tudná a lapon.Ez több lapon megvan és simán beletudok javítani az elrontott írásomba. Most például az Anyai szeretet c. írásomban a felvezető szöveg után nem tette be az admin, vagy szerkesztő a törzsszöveget. Rögtön éjfél után észrevettem, de, lehetőség híján nem tudtam beszúrni az eredetleg beküldött szöveget. Sokszor van úgy, hogy a lapon olvasva egy, vagy több hibát találok (találunk) a saját írásainkban. Ezt is tudnánk korrigálni.Tehát:a szerzők rendelkezzenek saját műveik, hsz-eik korrekciós, avagy törlési jogával.
Első Előző 12 Következő Utolsó
2016-08-26 19:27:44
Hálásan köszönöm.
2016-08-24 18:25:23
Kedves Adminok!

Régi írótok vagyok, sok történetet küldtem hozzátok anno, amikor töröltem magam nem kértem az írásaim törlését.
A minap megjelent nálatok A mostoha apámmal című írásom, amit a törte-net -ek
oldalról loptak el. Kérném, hogy töröljétek.
Eredeti:http://www.torte-net.hu/tortenet/6030-A-mostoha-apammal

Lopott:http://tortenetek.hu/tortenet/a-mostoha-apammal/31797

Előre is köszönöm a segítségeteket.
További jó munkát kívánok nektek.

Sea Miller
Ael M.
(13) Admin
2015-06-26 15:54:07
Idézet:
És a kommenteket sem lehet se törölni, se változtatni. Kár. Pedig nagyon jó oldal lenne.
Kedves Wrayven!

A szerző, a saját műve alatt megjelenő kommenteket kezelheti.

Üdvözlettel:
Történetek.hu
[hivatkozás: (12) Wrayven 2015-06-26 09:31:44 ]
(12) Wrayven
2015-06-26 09:31:44
És a kommenteket sem lehet se törölni, se változtatni. Kár. Pedig nagyon jó oldal lenne.
[válasz erre: 13 ]
(11) Wrayven
2015-06-26 08:59:33
Én is kerestem már ezt a lehetőséget, nem beszélve a szövegformázásról. Egy egyszerű blogfelületen ez már alapszintű dolog. A bloggeren egy óra alatt felépítek egy ilyen jellegű oldalt. Ott is írhat több szerző, nem csak 1 képet tölthetne fel, van admin rész, és formázhatóak, javíthatóak vagy törölhetőek a szövegek.
(10) Petur
2014-02-27 23:13:13
Nahát, nem én vagyok az első, akinek ilyen problémája merült fel!?
Sikerült megoldást találni erre az azóta eltelt 5 és fél év alatt?
Mert végigolvastam a "Szabályzatot", a "Súgót", de még csak hasonló dologra sem akadtam. Azaz egy helyen szerepelt egy mondat: "Erről bővebben itt olvashatsz.", persze ez véletlenül egy nem működő link.
Szóval, hogyan lehet javítani a megjelent írás hibáit?
Gyanítom, sehogy.
(9) kukulkán
2008-09-11 12:52:01
Idézet:
A szerkesztők joga, érdekében, hogy minél többen megjelenhessenek a lapon a fél flekkesre szétszabdaltan beküldött művet tömöritse. Például 8 részletből 4-et szerkesszen. Ehhez senki sem szólhat egy szót sem. Éreznie kell annak aki beküld valamit, hogy mennyi részlet az ami belefér egy megjelenésbe és nem veszi el mások elől a megjelenés helyét. Mert, ha nem nyúlna bele a szerkesztő, akkor lenne olyan aki öt mondatonként 100 részben pakolná fel a művecskéjét. Mindenestre nagyobb odafigyelést kérek a szerkesztőktől mikor élesítenek egy-egy művet, hogy ne forduljon többé elő olyan baki, mint ami ma velem megesett...
jav:annak érdekében. Most milyen jó lenne,ha javíthanék!
[hivatkozás: (8) kukulkán 2008-09-11 12:50:44 ]
(8) kukulkán
2008-09-11 12:50:44
Idézet:
amúgy jogos, multkoriba BURGONYA is emlegette ugyane hibát. meg pölö mikor túl hosszú, akkor "önkényesen" van szétszabdalva, nem a szerző által választott módon.
A szerkesztők joga, érdekében, hogy minél többen megjelenhessenek a lapon a fél flekkesre szétszabdaltan beküldött művet tömöritse. Például 8 részletből 4-et szerkesszen. Ehhez senki sem szólhat egy szót sem. Éreznie kell annak aki beküld valamit, hogy mennyi részlet az ami belefér egy megjelenésbe és nem veszi el mások elől a megjelenés helyét. Mert, ha nem nyúlna bele a szerkesztő, akkor lenne olyan aki öt mondatonként 100 részben pakolná fel a művecskéjét. Mindenestre nagyobb odafigyelést kérek a szerkesztőktől mikor élesítenek egy-egy művet, hogy ne forduljon többé elő olyan baki, mint ami ma velem megesett...
[válasz erre: 9 ]
[hivatkozás: (7) Mirrmurrka 2008-09-11 12:23:04 ]
2008-09-11 12:23:04
Idézet:
Mi az, hogy leharapja a fejünket? Ez egy épkézlább gondolat és szükség is van rá. Pipa vagyok arra a személyre, aki ma éjjel feltette az Anyai szeretet c. művemet torzón. Csak a felvezetés van meg. Nem tud az ember odaszólni, mert nincs egy telefonszám, hogy nézze már meg és javítsa ki, mert a 116 ember aki rákattintott bosszankodik velem együtt. Ha saját művemhez be tudnék nyúlni, kijavítottam volna még melegében éjfélkor.
amúgy jogos, multkoriba BURGONYA is emlegette ugyane hibát. meg pölö mikor túl hosszú, akkor "önkényesen" van szétszabdalva, nem a szerző által választott módon.
[válasz erre: 8 ]
[hivatkozás: (6) kukulkán 2008-09-11 12:15:44 ]
(6) kukulkán
2008-09-11 12:15:44
Mi az, hogy leharapja a fejünket? Ez egy épkézlább gondolat és szükség is van rá. Pipa vagyok arra a személyre, aki ma éjjel feltette az Anyai szeretet c. művemet torzón. Csak a felvezetés van meg. Nem tud az ember odaszólni, mert nincs egy telefonszám, hogy nézze már meg és javítsa ki, mert a 116 ember aki rákattintott bosszankodik velem együtt. Ha saját művemhez be tudnék nyúlni, kijavítottam volna még melegében éjfélkor.
[válasz erre: 7 ]
Első Előző 12 Következő Utolsó
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak