Téma: segìtsèg!!
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / alexandra83
2015-01-28 20:38:12
Szeretnèm megkèrdezni hogy az èn sztorim mièrt nem"aktìv"stàtuszban van??Hol ill hogyan kellene aktivàlnom hogy ti is elolvashassàtok?köszi
2016-08-24 18:23:29
Kedves Adminok!

Régi írótok vagyok, sok történetet küldtem hozzátok anno, amikor töröltem magam nem kértem az írásaim törlését.
A minap megjelnt nálatok A mostoha apámmal című írásom, amit a törte-net -ek
oldalról loptak el. Kérném, hogy töröljétek.
Eredeti:http://www.torte-net.hu/tortenet/6030-A-mostoha-apammal

Lopott:http://tortenetek.hu/tortenet/a-mostoha-apammal/31797

Előre is köszönöm a segítségeteket.
További jó munkát kívánok nektek.

Sea Miller
Ael M.
(9) Sinara
2016-03-29 22:07:48
Idézet:
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Szeretném feltölteni fanfic alapú történetemet, de túl sok kategóriát ölel fel. Gay, dráma, románc. horror, thriller. Mi ilyenkor a teendő? Köszönöm!
Én azt javasolnám, hogy az elejére írj egy rövid szerzői bevezetőt, hogy mire lehet számítani benne, utána pedig tedd bele az egyik kategóriába! Abba, amibe szerinted még a leginkább illik, vagy találomra.
De ez csak egyéni vélemény.
[hivatkozás: (8) Rezvirag 2016-03-25 15:34:10 ]
(8) Rezvirag
2016-03-25 15:34:10
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Szeretném feltölteni fanfic alapú történetemet, de túl sok kategóriát ölel fel. Gay, dráma, románc. horror, thriller. Mi ilyenkor a teendő?
Köszönöm!
[válasz erre: 9 ]
(7) redfire
2015-05-30 16:23:49
nem tom hova írjam ezért ide teszem (remélem nem baj)
Régebben olvastam itt egy történetet és nem találom. Arról szólt hogy megismerünk egy tanárnőt és annak BARÁTJÁT. A tanár egy (talán) biosz tanár és épp a lányokkal vennék át a férfi test mivoltját és ezért hívja el a barátját (aki férfi) hogy hátha ő is be tud segíteni ha valami olyat mond ami nem igaz. Be is mennek és a tanárnő magyarázni kezdi az anyagot és a kivetítőn a férfi nemi szervet mikor is élőben megmutatja a vendégét (aki ha jól emlékszem Péter). Arra emlékszem még pontosan hogy felállította Péter farkát és valami olyan mondattal lankasztotta le hogy: képzeld ide most a nagymamádat.
Remélem be tudjátok linkelni vagy leírni a címét ennek a történetnek.
Előre is köszi!
(6) Admin
2015-05-29 15:27:35
Idézet:
Sziasztok! Már nem tudom hányadik e-mail címem válik az oldalon használhatatlanná amiatt, hogy ha elfelejtem a jelszavam és kérek egy újat, akkor ugyan be tudok vele jelentkezni, de semmi mást nem enged, tehát nem tudok jelszót cserélni sem, mivel ahhoz nem a generáltat, hanem valószínűleg az elfelejtett előzőt kéri! (Ez utóbbi csak tipp, mivel nem fogad el semmit...) Szerettem volna aktívabbá tenni a jelenlétemet, de így gyakorlatilag meg van kötve a kezem. Örülnék, ha valaki megírná mailben, mi a jelenleg érvényes jelszavam vagy milyen megoldás létezik a problémára. Köszönöm!
Kedves Sárikanéni!

Kérem, írjon az info@tortenetek.hu e-mail címre és mindenképpen megoldást keresünk a kialakult helyzetre.

[hivatkozás: (5) Sárikanéni 2015-05-28 15:05:02 ]
2015-05-28 15:05:02
Sziasztok!

Már nem tudom hányadik e-mail címem válik az oldalon használhatatlanná amiatt, hogy ha elfelejtem a jelszavam és kérek egy újat, akkor ugyan be tudok vele jelentkezni, de semmi mást nem enged, tehát nem tudok jelszót cserélni sem, mivel ahhoz nem a generáltat, hanem valószínűleg az elfelejtett előzőt kéri! (Ez utóbbi csak tipp, mivel nem fogad el semmit...) Szerettem volna aktívabbá tenni a jelenlétemet, de így gyakorlatilag meg van kötve a kezem. Örülnék, ha valaki megírná mailben, mi a jelenleg érvényes jelszavam vagy milyen megoldás létezik a problémára. Köszönöm!
[válasz erre: 6 ]
(4) Admin
2015-03-02 10:10:37
Idézet:
Szeretnèm megkèrdezni hogy az èn sztorim mièrt nem"aktìv"stàtuszban van??Hol ill hogyan kellene aktivàlnom hogy ti is elolvashassàtok?köszi
Kedves Alexandra!
A történetek központilag aktiválódnak, ha további kérdése van, írjon bátran az info@tortenetek.hu e-mail címre is.
További kellemes tollforgatást és olvasást kívánunk!
[hivatkozás: (1) alexandra83 2015-01-28 20:38:12 ]
2015-01-29 11:26:15
Köszi közben megtalàltam a vàlaszt
(2) Sinara
2015-01-29 08:56:13
http://www.tortenetek.hu/forum/hogyan-tolts-fel-tortenetet-az-oldalra-31138
2015-01-28 20:38:12
[válasz erre: 4 ]
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak