Téma: Másik oldal
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / Cherrys
2016-02-02 01:30:50
Sziasztok! Egy kérdés: Amit ide küldök be, miért jelenik meg egy másik oldalon is?
Első Előző 12 Következő Utolsó
(11) Petur
2016-08-17 15:51:23
Idézet:
A Törté-net.hu oldalon jelentős minőségrontással (millió betűhiány) plagizálták az ide küldött, napokban megjelent történetemet, és pénzért teszik olvashatóvá.
Ennek igazából egy jó ellenszere van, ha a szerző maga beküldi egyből arra az oldalra is az írását. Vagy kihagyja az erotikát a sztoriból.
[hivatkozás: (10) CsiliCsillu 2016-08-04 18:29:29 ]
2016-08-04 18:29:29
A Törté-net.hu oldalon jelentős minőségrontással (millió betűhiány) plagizálták az ide küldött, napokban megjelent történetemet, és pénzért teszik olvashatóvá.
[válasz erre: 11 ]
(9) Cherrys
2016-02-05 20:31:55
Idézet:
Ne légy kishitű! Nem olvasod mások történeteit? Nagyon sok siralmas, ócska sztori is megjelenik. Megjegyzem, attól, hogy beküldöd a hasonló nevű oldalra, még nem árasztod el az írásaiddal az internetet. Pár százra saccolom annak az oldalnak az olvasótáborát. persze, te tudod... Talán a "lopó" több darabra vágta az írásodat, és úgy küldte be oda? Biztosan többször 30 napos VIP-re pályázott vele. Szerintem a legtöbb amatőr író szórakozásból írogat (én is). Itt is, meg ott is. Én a fordításokat részben unaloműzésből, részben nyelvgyakorlásból csinálgatom. Ha téged nem zavar, hogy más ékeskedik a te tolladból származó írással, akkor lezárhatjuk ezt a témát. (Megyek, megnézem, miket írtál, aztán jól megkritizálom. :) )
Szerintem is lezárhatjuk :) Mégegyszer köszönöm a választ.
[hivatkozás: (8) Petur 2016-02-05 19:55:59 ]
(8) Petur
2016-02-05 19:55:59
Idézet:
Én csak azért írok, mert kikapcsol, szórakoztat. Nem terveztem hogy több helyre is elküldjem, nem tartom annyira jónak őket hogy elárasszam velük az internetet... :D De ha valakinek hasznára válnak, ahogy írtad, hát lelke rajta... nem haragszom vagy ilyesmi, csak azt hittem, valami társoldalt találtam... Csak vicces amikor olvasom, hogy máskor ne ennyire tagoltan küldjem be, mert hülyén néz ki....
Ne légy kishitű! Nem olvasod mások történeteit? Nagyon sok siralmas, ócska sztori is megjelenik. Megjegyzem, attól, hogy beküldöd a hasonló nevű oldalra, még nem árasztod el az írásaiddal az internetet. Pár százra saccolom annak az oldalnak az olvasótáborát. persze, te tudod... Talán a "lopó" több darabra vágta az írásodat, és úgy küldte be oda? Biztosan többször 30 napos VIP-re pályázott vele.
Szerintem a legtöbb amatőr író szórakozásból írogat (én is). Itt is, meg ott is. Én a fordításokat részben unaloműzésből, részben nyelvgyakorlásból csinálgatom.
Ha téged nem zavar, hogy más ékeskedik a te tolladból származó írással, akkor lezárhatjuk ezt a témát. (Megyek, megnézem, miket írtál, aztán jól megkritizálom. :) )
[válasz erre: 9 ]
[hivatkozás: (7) Cherrys 2016-02-04 20:01:46 ]
(7) Cherrys
2016-02-04 20:01:46
Idézet:
Igen, a legtöbbjét persze a saját szerzője, fordítója küldi be oda is. Kicsit rágódtam rajta, mikor egy régebbi, elsőként ide beküldött fordításomat elpostáztam a hasonló nevű oldalra is. Aztán láttam, hogy mások egész sorozatukkal csinálták ugyanezt. Bár én nem az itteni nevemmel regisztráltam ott, egy figyelmes olvasó az írások, hozzászólások stílusából be tud azonosítani. Tehát bizonyítani tudom, nem mástól lopott írással "kereskedek" ott. A legjobb megoldás az, ha te magad küldöd be a másik helyre is, (ha úgy akarod, akkor az ingyenes részébe), úgy legalább más nem tud nyerészkedni a te munkáddal. Igazából az ottani fizetős olvasók érezhetik becsapva magukat, mert olyanért adnak pénzt (bár a havi pár száz forint jelképes összeg), amit máshol ingyenes elérhetnének. Egyrészt szegénységi bizonyítvány a szememben, hogy valaki a pár százas belépő megváltása helyett elcsórja valaki szellemi termékét. Másrészt megbocsáthatónak tartom ezt a vétkét, mert OLVASNI akar, arra használja fel "szerzeményét".
Én csak azért írok, mert kikapcsol, szórakoztat. Nem terveztem hogy több helyre is elküldjem, nem tartom annyira jónak őket hogy elárasszam velük az internetet... :D De ha valakinek hasznára válnak, ahogy írtad, hát lelke rajta... nem haragszom vagy ilyesmi, csak azt hittem, valami társoldalt találtam... Csak vicces amikor olvasom, hogy máskor ne ennyire tagoltan küldjem be, mert hülyén néz ki....
[válasz erre: 8 ]
[hivatkozás: (6) Petur 2016-02-04 17:48:07 ]
(6) Petur
2016-02-04 17:48:07
Idézet:
És elég sok sztori van ott amit itt is olvasni...
Igen, a legtöbbjét persze a saját szerzője, fordítója küldi be oda is. Kicsit rágódtam rajta, mikor egy régebbi, elsőként ide beküldött fordításomat elpostáztam a hasonló nevű oldalra is. Aztán láttam, hogy mások egész sorozatukkal csinálták ugyanezt. Bár én nem az itteni nevemmel regisztráltam ott, egy figyelmes olvasó az írások, hozzászólások stílusából be tud azonosítani. Tehát bizonyítani tudom, nem mástól lopott írással "kereskedek" ott.
A legjobb megoldás az, ha te magad küldöd be a másik helyre is, (ha úgy akarod, akkor az ingyenes részébe), úgy legalább más nem tud nyerészkedni a te munkáddal. Igazából az ottani fizetős olvasók érezhetik becsapva magukat, mert olyanért adnak pénzt (bár a havi pár száz forint jelképes összeg), amit máshol ingyenes elérhetnének.
Egyrészt szegénységi bizonyítvány a szememben, hogy valaki a pár százas belépő megváltása helyett elcsórja valaki szellemi termékét. Másrészt megbocsáthatónak tartom ezt a vétkét, mert OLVASNI akar, arra használja fel "szerzeményét".
[válasz erre: 7 ]
[hivatkozás: (4) Cherrys 2016-02-03 19:46:08 ]
(5) Cherrys
2016-02-03 19:46:53
Idézet:
Csak tippelek: Valaki ügyesen ellopja, és a másik oldalra azzal szerez 30 napos VIP tagságot. (Volt már ilyenre példa.)
És köszönöm a választ. :)
[hivatkozás: (2) Petur 2016-02-03 18:45:36 ]
(4) Cherrys
2016-02-03 19:46:08
Idézet:
Ez lehet... Meglepődtem rendesen... De legalább nem másik néven teszi közzé...
És elég sok sztori van ott amit itt is olvasni...
[válasz erre: 6 ]
[hivatkozás: (3) Cherrys 2016-02-03 19:45:28 ]
(3) Cherrys
2016-02-03 19:45:28
Idézet:
Csak tippelek: Valaki ügyesen ellopja, és a másik oldalra azzal szerez 30 napos VIP tagságot. (Volt már ilyenre példa.)
Ez lehet... Meglepődtem rendesen... De legalább nem másik néven teszi közzé...
[válasz erre: 4 ]
[hivatkozás: (2) Petur 2016-02-03 18:45:36 ]
(2) Petur
2016-02-03 18:45:36
[válasz erre: 3 5 ]
Első Előző 12 Következő Utolsó
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak