Téma: Hová tűntek a jó történetek?
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / Pavlov
2014-06-11 09:00:04
Kezdetben (több, mint 10 évvel ezelőtt) ez az oldal volt a magyar Internet egyik fő erotikaforrása. Amikor még én regisztráltam rá, olyan remek történetek vártak itt rám, mint pl. a Szerenád. Itt ismertem meg az erotikus történet műfaját, és itt kaptam rá az ízére.

Pár év alatt jópár remek sztorival találkozhattam itt. Időközben az Internet jócskán átalakult, nemzetköziesedett. A Mellesleg hegemóniája a semmivé lett - már nem mentegetjük floppyra a playboy-lányok meztelen cicis fotóit. És jó ez így, haladjon, fejlődjön a világ.

De értetlenül állok a tortenetek.hu mai mezőnye előtt. A napjainkban megjelenő sztorik értelmetlenül, öncélúan deviánsak, hemzsegnek a nyelvhelyességi és helyesírási hibáktól. Gay? Shemale? Fanfic ömlengések? Tényleg ez kell? Hová tűntek a régi jó kategóriák írásai? És az emberek egymás fiókjának feltörésével szórakoznak? Bosszantják, szekálják egymást? Mi van itt, kérem?

2013 végén - 2014 elején újból kezdenek friss, eredeti, őszinte hangok megjelenni. Olyan remek írások kerültek fel, mint mrsbryant, riri / riri2 vagy semmitmagamról történetei. Őket olvasva nekem is kedvem támad újra publikálni. Lehet, hogy van remény?

Kérdésem részben költői, de szívesen várom a hozzászólásokat.
Első Előző 12345 Következő Utolsó
(56) mdlc
2016-12-13 17:48:00
Idézet:
XD
mosoly
[hivatkozás: (49) Lilien Westwood 2015-08-24 13:47:04 ]
(55) gyuri0926
2016-05-16 08:15:44
Végre , újra csak homo történetek !!!!!! Hajrá leszbikusok , hajrá homárok !!!!!!!
(54) gyuri0926
2016-04-08 15:23:21
Úgy látom én voltam a falra hányt borsó , ma megint egy Gay történet !!!!!!!!!
(53) gyuri0926
2016-04-07 13:07:32
Előre bocsátom , nem vagyok homofób , de nem túlzás ez ??????? Napok óta csak gay és leszbi szarok vannak , esetleg a szerkesztőségben átvették a homoszexuálisok az irányítást ??????? Gratulálok !!!!!
(52) otto64
2016-02-12 17:17:10
Heló,
Ha már itt a kitárulkozás helye megteszem én is. Csatlakozom Pavlov-hoz. Sajnos elkövettem pár írást, ami különböző álneveket bekerültek a köztudatba, amelyeket sajnálok. Ugyanis hirtelen felindulásból követtem el őket.
Miért sajnálom?
Műveletlen, tájékozatlan, stilisztikailag képzettlen voltam. És ha valamiféle hajlandóság venne rajtam erőt, hogy még is tollat ragadjak, azzal csendesítem magam, hogy Gárdonyit, Twaint, Apollinaire-t, Mann-t, (a teljesség igénye nélkül) stb. olvasok és próbálok rájönni, mi az a "titok", milyen szavakat használtak, miért őgy írtak, hogyan írtak, ... stb.
És minduntalan rá kellett jönnöm, hogy volt valami, amit el akartak mondani. Valami, amiért képesek voltak napokat, hónapokat körmölni úgy, hogy az olvasót a mai napig elvarázsolják.
Tehát "perfekcionalista" önelőképzés után, akár képesek lehetünk arra, hogy leimitáljuk a világirodalom nagyjait. Úgy írni, ahogy írtak, de bármilyen tökéletességre is vihetném a technikájukat, rá kellett jönnöm, hogy ha nincs mögöttes mondanivaló, olyan amilyet szeretnék, valami pozitív, valami nem aberált, valami építő -- nem érdemes mégcsak hozzá sem kezdenem.
Azzal a lelkülettel, hogy mások írásaiban azt a valamit keresem (és talán rossz helyen járok), amiből tanulhatok, próbálom olvasni az írásokat.
De rá kellett jönnöm, hogy az itteni írások inkább valamiféle "virtuális maszturbációk". Aki írja, gyakran nem képes uralkodni korai magömlésén, azokat a képeket, amelyek megfordulnak elmélyében nem képesek papirra vetni.

Summa-summarum, szánom bánom mindazt, amit eddig elkövettem, és lesem azokat, akiknek kevesebb önkritikájuk van, hátha valami nagyot alkotnak.
2015-08-26 22:27:39
Idézet:
Kedves Petur és UhUhUhUh! Megtisztelő az emlékezetetek! Köszönöm! A helyzet az, hogy nem a szerkesztők távolítottak el innen, hanem én töröltem ki valamennyi írásomat, amikor tapasztaltam a véget nem érő iszapbirkózást, egymás lejáratását, egyesek több nicken való bejelentkezését és önmagasztalását. Nem bántam meg a távozást. Örülök, hogy emlékeztek rám! Néha visszajárok ide, belelapozok a fórumba, és látva egyesek megszólalásait, ugyanazt az alpári stílust, amely miatt távoztam, bizony nincs ingerenciám a visszatérésre. Nem tudom, hogy még most is ugyanaz a moderátor irányítja-e az oldalt, aki akkor dolgozott itt, amikor távoztam, de mindent változatlannak találok. A korábbi ellenfelek rosszindulatú válaszai nem fognak érdekelni, megszólalásom egyszeri és kivételes volt. Tisztelettel! Remete D. László.
Ez nem én vagyok. A többi nik az enyém.
Tisztelettel! Remete az igazi.
[hivatkozás: (50) Remeteazigazi 2015-08-26 18:53:31 ]
2015-08-26 18:53:31
Kedves Petur és UhUhUhUh!
Megtisztelő az emlékezetetek!
Köszönöm!
A helyzet az, hogy nem a szerkesztők távolítottak el innen, hanem én töröltem ki valamennyi írásomat, amikor tapasztaltam a véget nem érő iszapbirkózást, egymás lejáratását, egyesek több nicken való bejelentkezését és önmagasztalását.
Nem bántam meg a távozást.
Örülök, hogy emlékeztek rám! Néha visszajárok ide, belelapozok a fórumba, és látva egyesek megszólalásait, ugyanazt az alpári stílust, amely miatt távoztam, bizony nincs ingerenciám a visszatérésre. Nem tudom, hogy még most is ugyanaz a moderátor irányítja-e az oldalt, aki akkor dolgozott itt, amikor távoztam, de mindent változatlannak találok.
A korábbi ellenfelek rosszindulatú válaszai nem fognak érdekelni, megszólalásom egyszeri és kivételes volt.
Tisztelettel! Remete D. László.
[válasz erre: 51 ]
2015-08-24 13:47:04
Idézet:
D
XD
[válasz erre: 56 ]
[hivatkozás: (48) mdlc 2015-08-24 12:08:56 ]
(48) mdlc
2015-08-24 12:08:56
Idézet:
Én a hasonló nevű (de fizetős) oldalon láttam Remete D. László írásait, legalább negyvenet. Egy másik itteni írótól tudom, hogy a szerző kérésre a szerkesztők eltávolíthatják az oldalról a régebbi írásait. Az okokról nem tudok.
D
[válasz erre: 49 ]
[hivatkozás: (47) Petur 2015-08-23 18:56:31 ]
(47) Petur
2015-08-23 18:56:31
Idézet:
Régebben élvezettel olvastam a honlapon több regényt is egy Remete (?) László szerzőtől, akitől most nem találok egy írást sem. Tudnátok segíteni, hol találom meg a regényeit? Kíváncsiságból kérdezem, hogy mi történt az írásokkal, miért lettek eltávolítva innen?
Én a hasonló nevű (de fizetős) oldalon láttam Remete D. László írásait, legalább negyvenet. Egy másik itteni írótól tudom, hogy a szerző kérésre a szerkesztők eltávolíthatják az oldalról a régebbi írásait. Az okokról nem tudok.
[válasz erre: 48 ]
[hivatkozás: (46) HuHuHuHu 2015-08-21 17:27:52 ]
Első Előző 12345 Következő Utolsó
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak