Téma: Hogyan tölts fel történetet az oldalra?
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / Sinara
2014-02-25 13:27:42
Előre bocsátanám, hogy nem vagyok admin. Nem töltök be semmiféle posztot ezen az oldalon. Viszont az elmúlt időben nagyon sokszor felmerült a "Hogyan tudok történetet feltölteni?", "Mikor kerül ki a történetem az oldalra?", "Miért nem kerül ki a történetem az oldalra?"-típusú kérdések valamelyike. Természetesen nem feltétlenül a kérdésfeltevő hibája, hogy ezt meg kell tudakolnia, de engem, személy szerint, már kissé idegesít, hogy ez újra és újra felmerül.
Ezért, ha már feltűnő helyen nem érhető el segédlet, én itt, laikusként, pár pontban összefoglalnám ennek a menetét.

1. lépés: Regisztrálj!

2. lépés: Lépj be!

3. lépés: A jobb felső sarokban találod az Adatlapom-feliratot és alatta a menüt. Itt kattint az "Írás beküldése"-lehetőségre, és töltsd ki a betöltődő adatlapot, majd küldd el!

4. lépés: Várj! Tökéletesen megérthető módon az oldal fenntartói nyilvánvalóan szeretnék ellenőrizni, mi kerül ki az oldalra. Ez viszont időigényes dolog. Az "Írásaim" menüpont alatt meg fog jelenni a történeted, de a rendszer azt jelzi, hogy nem aktív. Ettől nem kell megijedni. Ez csak annyit jelent, hogy a történeted még feldolgozás alatt van. Nyilvánvalóan az oldal fenntartóinak jogában áll bizonyos történetek közzé tételét visszautasítani, de abban az esetben is, ha a történeteddel semmi baj nincs, a feldolgozás akár hetekig is eltarthat. Nekem, személy szerint, volt már hogy egy nap alatt rendeltek megjelenési időpontot egy történetemhez, de olyan is, hogy másfél hét alatt sem. Légy türelmes! Persze ha már hónapok óta semmi változás, lehet gyanakodni, de egy-két hétnyi idő még nem jelent semmit. Nyilván az adminok se egész nap csak a több száz beküldött történetet olvasgatják és elemzik ki. Ha valami kisebb probléma van a történettel, például túl hirtelen ér véget, nincs egyértelmű lezárása (konkrét eset), akkor jó eséllyel kapsz mailt a fenntartóktól, hogy ezt biztos így akartad-e feltölteni. Ha nem kaptál, akkor vagy még jutott idejük a feldolgozásra, vagy alapvető problémák vannak a történeteddel.

Remélem, ezzel minden felmerülő kérdésre választ adtam. Ha valakinek még van olyan információja, amit fontosnak tart a kezdők okulására és én kifelejtettem volna, azt megköszönném, ha hozzátenné.
És azt kérném, ezt a fórumot tartsuk elől a listán, a kezdők okulására, hogy ne keljen mindig újra és újra megkérdezniük a fenti kérdéseket.
Első Előző 12 Következő Utolsó
2016-08-24 18:24:55
Kedves Adminok!

Régi írótok vagyok, sok történetet küldtem hozzátok anno, amikor töröltem magam nem kértem az írásaim törlését.
A minap megjelent nálatok A mostoha apámmal című írásom, amit a törte-net -ek
oldalról loptak el. Kérném, hogy töröljétek.
Eredeti:http://www.torte-net.hu/tortenet/6030-A-mostoha-apammal

Lopott:http://tortenetek.hu/tortenet/a-mostoha-apammal/31797

Előre is köszönöm a segítségeteket.
További jó munkát kívánok nektek.

Sea Miller
Ael M.
2015-01-28 20:42:03
Idézet:
Kedves Kedves keepcalmandkeepcalm2! Kérésének megfelelően az illetékes kollégákkal egyeztetve mostantól előnézetben megtekinthető a beküldött írás. További szép napot!
Köszönöm vègre tudom!!!
[hivatkozás: (21) Admin 2014-09-24 08:32:47 ]
(21) Admin
2014-09-24 08:32:47
Idézet:
Kedves Admin! Nem szerkeztési, csupán megtekintési, újraolvasási célból. Válaszát elöre köszönöm.
Kedves Kedves keepcalmandkeepcalm2!

Kérésének megfelelően az illetékes kollégákkal egyeztetve mostantól előnézetben megtekinthető a beküldött írás.

További szép napot!
[válasz erre: 23 ]
[hivatkozás: (20) keepcalmandkeepcalm2 2014-09-22 22:32:17 ]
2014-09-22 22:32:17
Idézet:
Kedves keepcalmandkeepcalm2! Az utólagos módosítások meglehetősen vontatottá tennék az egyes írások megjelenését. Természetesen bármikor, bármilyen jellegű írásával kapcsolatban jelzéssel élhet az [email protected] e-mail címre és annak megfelelően a lehető leghamarabb módosításra kerül a beküldött szöveg. Ha további kérdése van a történetekkel kapcsolatban jelezze azt a fent említett elérhetőségen. További szép napot!
Kedves Admin!

Nem szerkeztési, csupán megtekintési, újraolvasási célból.

Válaszát elöre köszönöm.
[válasz erre: 21 ]
[hivatkozás: (19) Admin 2014-09-22 10:10:55 ]
(19) Admin
2014-09-22 10:10:55
Idézet:
Azt szeretném kérdezni, hogy amíg nem publikálják a munkát, addig miért nincs még a szerzönek se hozzáférése a saját tartalmához?
Kedves keepcalmandkeepcalm2!

Az utólagos módosítások meglehetősen vontatottá tennék az egyes írások megjelenését.
Természetesen bármikor, bármilyen jellegű írásával kapcsolatban jelzéssel élhet az [email protected] e-mail címre és annak megfelelően a lehető leghamarabb módosításra kerül a beküldött szöveg.
Ha további kérdése van a történetekkel kapcsolatban jelezze azt a fent említett elérhetőségen.

További szép napot!
[válasz erre: 20 ]
[hivatkozás: (18) keepcalmandkeepcalm2 2014-09-21 19:54:54 ]
2014-09-21 19:54:54
Azt szeretném kérdezni, hogy amíg nem publikálják a munkát, addig miért nincs még a szerzönek se hozzáférése a saját tartalmához?
[válasz erre: 19 ]
(17) Admin
2014-08-18 12:29:32
Idézet:
Kedves Admin! Szégyenkezve kissé, de kérném szépen verseim törlését. Köszönettel előre is a munkáért. Ael M.
Kedves Ael M. !

Tekintve az Ön komoly munkásságát az oldalon, kérem, az [email protected] e-mail címre írja meg kérését a regisztrációs e-mail címén keresztül.
Előre is köszönöm segítségét.
[hivatkozás: (16) Ael M. 2014-08-16 19:59:45 ]
(16) Ael M.
2014-08-16 19:59:45
Kedves Admin!
Szégyenkezve kissé, de kérném szépen verseim törlését. Köszönettel előre is a munkáért.

Ael M.
[válasz erre: 17 ]
(14) Ael M.
2014-08-14 09:14:11
Idézet:
Kedves Ael M.! Jelzését továbbítottam az illetékesek felé.
Köszönöm szépen!
[hivatkozás: (13) Admin 2014-08-13 09:58:30 ]
(13) Admin
2014-08-13 09:58:30
Idézet:
Ide írok, az üzenőfal fórumában nincs üzenetküldési lehetőség. NINCS RUBLIKA.(?) Szeretném felvetni,hogy a történetek alatti hozzászólalásainkat, nem lehetne-e mondjuk, a küldés után tíz percig, vagy egy rövid ideig módosítani?Ugyanis például nekem nem jó a billentyűzetem, kighagyja a betűket időközönként. A szemem sem valami jó... Jó lenne, ha megtudnám igazítani,javítani, az ilyen kommenteket.
Kedves Ael M.!

Jelzését továbbítottam az illetékesek felé.

[válasz erre: 14 ]
[hivatkozás: (12) Ael M. 2014-08-09 22:12:17 ]
Első Előző 12 Következő Utolsó
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak