Téma: Admimokat hol lehet elérni?
NYITÓ HOZZÁSZÓLÁS / zero-eco86
2016-09-20 18:45:43
Szeretném valakitől megtudni, hogy mennyi idő egy történet aktiválása, illetve mitől függ, aktiválják e vagy sem? Illetve hogy bizonyos történeteimet miért nem aktiválták.
(8) JuS
2017-01-28 00:47:46
Idézet:
Az átfutási idő tényleg lehangoló. Fel nem tudom fogni, hogy miért kell ehhez a napi 1-2 publikált történethez ragaszkodni. Ráadásul pl. az elmúlt három nap 5 történetéből 3 már fent volt a kötőjeles nevű oldalon. Kicsit olyannak tűnik így ez az oldal, mint a kereskedelmi tévék kábeltévés részlege: a főadón kifutott műsorokat ismétlik. Értem én, hogy egy tízmilliós országban még "no limit" politikával sem lenne akkora pörgés, mint mondjuk az ASSTR-en vagy a Deviantart-on, de napi két történet... :( Ennek az oldalnak ráadásul lenne egy óriási előnye: sokkal szélesebb tartományt fed le, mint a másik. Ide jöhet novella, vers, regény...ami csak szem-szájnak ingere. Újabb gazdasági hasonlattal élve: a Sa....g görcsöl, hogy külsőségekben hasonlítson az A....-re, pedig ha objektívan nézzük, az égvilágon semmi szüksége nincs rá.
Hogy teljesebb legyen a kép:
Azt tudtad, hogy a kötőjeles oldalra lazán mennek innen történetek az írók tudta nélkül? És nem ám az ingyenes részlegbe... Nekem is több történetem került fel úgy, hogy nem is tudtam róla. És nem nyúlta le senki, hanem a saját nevem alá kerültek. Ezzel a felhasználónevemmel is van már fent egy, és az a legviccesebb az egészben, hogy hárombetűs felhasználónevet ott nem is lehet regisztrálni. Szóval nem hinném, hogy ha tudnák stabilan tartani a napi két sztorit, akkor ilyesmire szükségük lenne. Itt viszont jól tartalékolnak hetekre előre... Nem mondom, hogy ez motiváló, de engem nem zavar (annyira). A kötőjeles oldalra meg régóta haragszom a fentebbiek miatt, és csakazértsem küldök be oda semmit. (Persze, ez alól egyetlen kivétel van, ha mindenképp el akarok valamit olvasni, ami csak ott van fent. De ilyen eset többévente egyszer, ha előfordul...)
[hivatkozás: (7) fenotrin 2017-01-24 18:36:42 ]
(7) fenotrin
2017-01-24 18:36:42
Az átfutási idő tényleg lehangoló. Fel nem tudom fogni, hogy
miért kell ehhez a napi 1-2 publikált történethez ragaszkodni.
Ráadásul pl. az elmúlt három nap 5 történetéből 3 már fent volt a kötőjeles nevű oldalon.
Kicsit olyannak tűnik így ez az oldal, mint a kereskedelmi tévék kábeltévés
részlege: a főadón kifutott műsorokat ismétlik.
Értem én, hogy egy tízmilliós országban még "no limit" politikával
sem lenne akkora pörgés, mint mondjuk az ASSTR-en vagy a Deviantart-on, de
napi két történet... :(
Ennek az oldalnak ráadásul lenne egy óriási előnye: sokkal szélesebb tartományt fed le, mint a másik. Ide jöhet novella, vers, regény...ami csak szem-szájnak ingere.
Újabb gazdasági hasonlattal élve: a Sa....g görcsöl, hogy külsőségekben
hasonlítson az A....-re, pedig ha objektívan nézzük, az égvilágon semmi
szüksége nincs rá.
[válasz erre: 8 ]
2016-10-14 20:08:12
Idézet:
2-3-4 hét
Hát, ez nem nagyon inspirálja az embert hogy újabb történeteket tegyen fel...
[hivatkozás: (5) JuS 2016-10-13 18:54:36 ]
(5) JuS
2016-10-13 18:54:36
Idézet:
Sziasztok! Nekem is ez a problémám! Napok óta várom, hogy aktiválják a történeteimet. Mennyi idő szokott ez kb lenni???
2-3-4 hét
[válasz erre: 6 ]
[hivatkozás: (4) moncsicsilány 2016-10-13 17:20:36 ]
2016-10-13 17:20:36
Sziasztok! Nekem is ez a problémám! Napok óta várom, hogy aktiválják a történeteimet. Mennyi idő szokott ez kb lenni???
[válasz erre: 5 ]
(3) JuS
2016-10-04 23:07:37
Idézet:
Nekem ugyanez lenne a kérdésem! Feltöltöttem egy történetet, folytatni is szeretném, de napok óta nem lett aktiválva! Mi kell az aktiváláshoz??
Napok óta? :D Lesz az még hetek óta is.
[hivatkozás: (2) porcusdomini 2016-10-04 21:56:36 ]
2016-10-04 21:56:36
Nekem ugyanez lenne a kérdésem!
Feltöltöttem egy történetet, folytatni is szeretném, de napok óta nem lett aktiválva! Mi kell az aktiváláshoz??
[válasz erre: 3 ]
2016-09-20 18:45:43
Szeretném valakitől megtudni, hogy mennyi idő egy történet aktiválása, illetve mitől függ, aktiválják e vagy sem? Illetve hogy bizonyos történeteimet miért nem aktiválták.
Nem vagy bejelentkezve! A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!
Ajánlott oldalak